LUX Auto – Prekyba Automobiliais Lietuvoje ir Vokietijoje
Lietuvoje LUX Auto, Vokietijoje DRC Trade UG, prekiaujame patikimais, naudotais automobiliais su garantijomis. superkame vartotojų automobilius, parduodame automobilius komiso principu ir juos lizinguojame. Taip pat esant poreikiui, galime atgabenti Jums patinkantį automobilį iš Vokietijos.
car (1)

PREKYBA AUTOMOBILIAIS

Lietuvoje ir Vokietijoje

car (2)

AUTOMOBILIŲ KOMISAS

Parduosime Jūsų atomobilį nemokamai

car (4)

AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS

Superkame Jūsų automobilius

paper

AUTOMOBILIŲ LIZINGAS

Suteikiame geras lizingo sąlygas

PLAČIAU APIE PASLAUGAS

Prekyba automobiliais

Prekiaujame automobiliais tiek Lietuvoje, tiek Vokietijoje. Tokiu būdu galime pasiūlyti itin platų automobilių arsenalą vartotojams bei didelę auditoriją, norintiems parduoti automobilį per mus.

Automobilių komisas

Parduosime Jūsų automobilį nemokamai! Pasirūpinsime visa registracijos, pardavimo dokumentacija, jeigu reikia automobilio technine apžiūra, automobilio estetinu paruošimu, profesionalia fotosesija, skelbimų patalpinimu Lietuvos ir Vokietijos populiariausiuose portaluose. Eksporto atveju pasirūpinsime ir su tuo susijusia dokumentacija. Taip pat suteikiame galimybę pirkėjui įsigyti automobilį lizingu.

Automobilių supirkimas

Esant abipusiam susidomėjimui ir susitarimui galime nupirkti Jūsų automobilį, tačiau tikimės kuo didesnio Jūsų nuoširdumo ir neslėpiamų automobilio trūkumų.

Automobilių lizingas

Klientams norintiems įsigyti automobilį išsimokėtinai, teikiame labai geras lizingo sąlygas. Norint sužinoti apie jas plačiau, prašome pateikti paraišką, arba susisiekti su mumis.

LUXAUTO

PARTNERIAI

Kokybiškas paslaugas galime užtikrinti, dirbdami kartu su mūsų partneriais.
AUTOGRANTA_LOGO
mobile-logo-a
autoscout-a4
1S